Dozimetr vs. Anna Netrebko

03.09.2023

Není to tak dlouho, kdy u nás byl zrušen vyprodaný koncert ruské operní pěvkyně s rakouským občanstvím paní Netrebko. K vůli jeho zrušení byl vyvíjen nebývalý politický tlak na organizátory koncertu, především od Jiřího Pospíšila a politického vedení Prahy. 

Jiří Pospíšil, a záměrně nepíši pan, protože si o něm myslím, že je to darebák, který už dávno měl sedět za korupci, snad chtěl být aspoň jednou pro život hoden svého jména po sv. Jiřím. 

Tak se hrdinně snažil zastavit putinovského draka v podobě nebohé pěvkyně, až si na rozdíl od svého patrona, vysloužil ostudu v zahraničí nejen pro něj, tak jako pro Prahu vůbec. 

Ono na základě toho, že je někdo Rus, v minulosti měl sympatie k Putinovi, má za svojí světoznámou uměleckou práci ruská vyznamenání, a nějaká ukrajinská ambasáda u nás má s tím má problém, pak díky tomu mu rušit umělecké vystoupení, je ukázkou fašistického myšlení ve stylu, jsi vinen, a dokaž svojí nevinu!

Naštěstí tentokrát opravdu zafungovalo jedno moudré rčení o plevely v obilí, a času žní.

"Stará" kauza DOZIMETR opět ukazuje další černé ovce podle zjištění ze článku Deniku N z 27.8.2023.

Měl to být právě Jiří Pospíšil, kdo zorganizoval klíčovou schůzku s mafiány v Itálii.

 Dlouholetý Pospíšilův poradce Jiří Fremr pak s mafiánskou skupinou Redla a Hlubučka na tuto schůzku navázal prokazatelným a pravidelným vydíráním pražských dodavatelů.

Zcela správně tak PRAHA SOBĚ vyzývá Jiřího Pospíšila, aby do 48 hodin rezignoval na všechny politické funkce. Takový člověk nemůže jako náměstek reprezentovat Prahu, ani jako europoslanec Českou republiku. Podobný krok jistě již brzo bude podniknut od našeho vedení KV KSČM Praha.

Klíčová zjištění z článku Deníku N :

Vyšetřovatelé Dozimetru jsou přesvědčeni, že zločinecká skupina kolem Michala Redla byla napojena nejen na STAN, ale i TOP 09.Z odposlechů i policejního sledování jasně plyne, že spojkou mezi Redlem a TOP 09 byl právě Jiří Fremr, dlouholetý asistent Jiřího Pospíšila.

Před volbami 2018 podle zjištění Deníku N organizoval Jiří Pospíšil v Itálii schůzku s Petrem Gazdíkem a Stanislavem Polčákem, které se účastnili i Michal Redl a Jiří Fremr. 

Podnikatel Dovhomilja, spolupracující s policií, vyšetřovatelům sdělil, že měl existovat klíč, na základě kterého se zisk z korupčního jednání rozděloval mezi STAN a TOP 09. Tato dohoda se měla uzavřít právě na schůzce organizované Jiřím Pospíšilem v Itálii v roce 2018.

Skupina kolem Redla řešila financování TOP 09, podle odposlechů plánovala straně "naplnit měšec" pro komunální volby v roce 2022.

Pospíšil odstoupit nechce, a primitivně se vymlouvá. Asi je jako správný "kovaný demokrat" přesvědčen o čistotě svých úmyslů. Jeho vlastní logikou použitou v případě paní Netrebko by ovšem měl sedět v ochranné vazbě, aby nemohl ovlivňovat svědky, a nejlépe byl celý jeho majetek vyvlastněn, a rozsudek aspoň deset let v II. nápravné skupině...

Nezbývá popřát vyšetřovatelům dostatek odvahy a štěstí, a nestranného žalobce, tak jako soudce.

Michal Klusák