Noste rudé symboly!

11.10.2023

Přišlo emailem, napište nám také svůj názor - tvořte alternativní média!


Že se svět pomátl během covidu, víme. Rusko-ukrajinský konflikt jakožto zástupné tření mezi USA a další mocností, kterou je třeba v rámci hledání nepřítele a ospravedlnění svého vlastního ekonomického krachu složit na kolena, však vše ještě umocnil. Neonacisté pořádající pravidelně před rokem 2019 obří festival v centru Kyjeva se seskupili do pluku Azov. Jejich ruští kamarádi, kteří (nejen kvůli pouličním vraždám svých oponentů či rasově odlišných občanů) trpěli pod jařmem putinovského režimu, opouští Rusko a bojují i přes honosné nacionalismy proti své zemi, svým lidem, svému národu. Nejspíše pokračují v odkazu Vlasovců z ROA, kteří se s Banderovci a Ustašovci jaksi ideologicky protínali. 

Čeští neonacisté byli tedy od února 2021 na koni. Nepřítelem je Rusko jakožto představitel bolševismu, dávných historických příkoří ala uvalení komunistického jařma na půl Evropy po roce 1945 a též vpád na naše území v roce 1968. Za vše mohou komunisté! Za vše vždy mohlo Sovětské Rusko! Za mentalitu národa, za osobní neúspěchy, etnické třenice a "romský problém", za zaujaté soudy, nízký kurz koruny, za aktuální krizi též. I za covid mohli komunisté. Vždyť toho netopýra přece zbaštili v komunistické Číně! Ačkoliv jsou už "komanči" od vesla přes 30 let, oni jediní mají na všem 100 % vinu, to je jasné! 

České neonacisty v jejich postoji prezident Putin ještě utvrdil, když vyhlásil svoji operaci na UKR jako denacifikační! Přicházející Ukrajinci již pro naše neonácky nebyli ti, kdo tu chlastají vodku, berou nám práci a jsou jakousi odsouzeníhodnou levnou pracovní sílou. Už to nebyli ti problémoví "Untermenschen" z Východu. Ale byli to bratři, kteří trpí pod vpádem ruských vojsk. Navíc tu čas od času pro národ konají službu, když občas podřežou nějakého "cikána" před tramvají. No jo, ale kde je všechen ten zarytý neonacistický antiamerikanismus? Kde je všechna ta nedůvěra k médiím? Vždyť média lžou! Lhala za kovidu, lžou i za "války"! 

Kam se poděla nenávist k vládě? Vždyť ihned po nástupu k moci vyhlásil bývalý politolog Fiala nekompromisní boj pravicovému extremismu. A tento postoj u něho i Rakušana trvá, neboť Piráti spolu s Antifou asi zezadu lobbují. 16.9. byl zrušen "Oi!" koncert kapel skládajících se z veteránů neonacistické scény. Pravicový extremismus se musí zničit. A to v době posílání zbraní fašistickým a neonacistickým jednotkám na Ukrajině. Proč se vlastně tyto paradoxy dějí? Aby si vláda přikryla nějaké své průšvihy? Nebo aby jedním šmahem fašismus přehlížela a vlastně i podporovala a druhým šmahem ho "lovila"? Neonacisté se tak alespoň mohou zúčastnit festivalu proti rasismu, který má podtitulek FCK Putin. Zatímco antifašistické obchody po celé Evropě prodávají předměty se srpy a kladivy, s rudými hvězdami atp., naši antifašisté odsuzují každého, kde nestojí na straně Ukrajiny, české vlády, Ameriky. Antifašisté, kteří by měli podporovat dezerci a vůbec žádným způsobem by neměli vést proválečnou agitaci. Jak se zdá, čeští neonácci i antifáci si našli společného nepřítele – dříve to byl komunismus, dnes je to…také komunismus :-). Nepřítel globalismus, konzumismus, kapitalismus… se teď neřeší.


Putin hovoří o vlastenectví, nacionalismu, dekadenci Západu a vyhraňuje se proti LGBT. To by mělo neonacistům imponovat. Nicméně oni raději volí stranu multirasových USA. Volí stranu, na které stojí světový četník, který má na svědomí několik desítek válek a záštitu sionistického státu Izrael. Volí si stranu těch, kdo jim z médií lžou a káží, co je a není pravda. Volí si ty, kdo jimi pohrdají. A co víc – vždyť Zelenský je žid, že!? Nedávno mi známý tlumočil postřehy své neteře, která slouží v AČR. Prý je armáda prošpikovaná fašizoidními idejemi. Nemám důvod tomu nevěřit. Ze svého blízkého okolí znám případ neonacistů rekrutujících se z bojových linií v Afghánistánu. Až to ale vyjde najevo, pak Fiala vytáhne z rukávu trumf, že vlastně vyslal jasné signály v boji proti extremismu. Neonacisté pak budou opět prvními oběťmi čistek. 

Neonacisté přesto v debatách odsuzují vpád cizí (ruské) armády na svrchované území (Ukr). To mě rozesmívá ze všeho nejvíce. Zástupci ideologie, která je naprostou paralelou k imperialismu jakožto zabírání a dobývání autonomních státních jednotek, dnes káží o mezinárodním právu. Tak takoví dnes budou poukazovat na Rusko? Navíc jistou více než zřetelnou historickou obdobnost s ochranou Doněcka a Luhanska najdeme ve Vůdcově ochraně Sudet. Kdo historii zná, ten ví! Netvrdím, že jde o to samé. To určitě ne. Ale jistou podobnost v tom spatřuji. A tím se opět poodkrývá pokrytectví, hloupost a zabednění neonacismu jako takového. 

Nazi scéna v tomto není jednotná. Je rozervaná, rozeštvaná, rozpolcená. Například slovenský pěvec O. Ďurica, který byl kdysi matadorem tvrdého jádra Hammer Skins, se postavil na stranu Ruska. Složil o tom píseň a vystoupil z profesionální armády, která se stávala vazalem USA a štváčem proti Slovanům. A ještě něco. Když se jistí rockeři napili, vždy zvedali z recese a provokace pravice. Brali to jako odpor proti aktuálnímu zřízení. Jako projev revolty a vzdoru. Nosila se různá čísla a šifrované kombinace jako hra na schovávanou s PČR. Nic se nesmělo propagovat veřejně. I za nálepky s runami hrozily letité soudy. Zakázané ovoce chutnalo. A pak nám začali na Václaváku vlát modro-žluté fábory s insigniemi pluku Azov a s otevřenou adorací válečného fašismu a neonacismu. Hajlování a čísla 88 tak přestala být zajímavá. Protože co je to za rebelii, která vlastně souzní s vládní propagandou? 

Jak vidíte, kontroverze a paradoxnost doby ukazuje její pravou podstatu. Vše je v chaosu. Ideje už nikoho nezajímají. Jde jen o blamáž, lži a krvelačné plány těch za velkou louží. Jedna zoufalá skupina si zvolila jako symbol vzdoru českou vlajku. To jako kontrast k záplavě vlajkami ukrajinskými. Jenže jde o tutéž vlajku, jakou nosí hrdě na klopě jakýkoliv vládní poskok. Takže i ta druhá zoufalá skupina její barvy využívá a zneužívá. Avšak ne jako "chci-mírové", ale jako proroci a proklamátoři antikomunismu a ruso-bijectví. 

A co je tedy dnes největším subkulturním rebelstvím? No přeci rudá hvězda. Srp a kladivo. Rudá vlajka. Vlajka Kuby. Pro subkulturní nadšence třeba nápis Redskins na tričku, nášivce či placce. Největšími propagátory míru a vlastenectví v pravém slova smyslu jsou dnes komunisté. To je holý fakt. Takže přínos tato nezáviděníhodná situace má. Je zde cesta, jak ukázat svůj postoj "proti všem". Proti manipulaci. Neonacistickým symbolům jakožto cestám odporu, vzdoru a neposlušnosti odzvonilo. Kdo je stále nosí, jde ruku v ruce s Amerikou a naší vládou. Nastává tak nová doba provokací. A to nebojácným deklarováním svého vlastního komunismu. Veřejným nošením sovětských a jiných rudých symbolů se stáváte skutečnými rebely a nepřáteli státu č.1!


REDSKINS RULES !!!

PETR BARD