Poděkování kandidáta

19.10.2021

Vážení voliči, dámy a pánové !

Byl jsem jeden z kandidátů v letošních volbách do Poslanecké Sněmovny Parlamentu České republiky. Toho, že jsem se dostal na kandidátku v Praze za Komunistickou stranu Čech a Moravy si nesmírně vážím a je to pro mne velká čest. Jsem člen strany za nedlouho to bude 32 let a hodně se stranicky angažuji. A samozřejmě podle svých možností pomáhám lidem, kteří o to požádají.

Velice rád bych poděkoval všem lidem, kteří přišli k volbám. Zvláště těm lidem, kteří dali třeba bez prefačních hlasů hlas Komunistické straně Čech a Moravy. Moje osobní motto k letošním volbám bylo a to tak zůstane je " Být na straně těch těžce zkoušených a poctivých lidí je přeci správná věc". A tato doba po výsledku voleb přijde. Motto bude stále více aktuálnější.

I přesto, jaká se rýsuje vláda, KSČM udělá všechno proto, aby asociální politika této vlády měla co nejmenší trvání. Vím, že republika je v politické, ale hlavně ekonomické krizi. A ta krize ekonomická už začíná a bude ještě hůř. Tomu se bude muset zabránit. Za sebe chci slíbit, že nejen já, ale i KSČM udělá maximum proto, aby těm asociálním zásahům zabránila. Samozřejmě, že KSČM se chce a udělá všechno proto, aby se vrátila do Poslanecké Sněmovny Parlamentu České republiky. Pokud možno ještě ve větší síle než měla dosud.

Co nejsrdečněji a co nejvíce chci poděkovat voličům v Praze, kteří nejen dali hlas KSČM, ale a a tady chci vyjádřit obrovské velmi milé a velmi zavazující poděkování voličům KSČM, kteří mi dali preferenční hlas. V Praze jich bylo 160. Tito voliči si na mne vzpomněli a já jim osobně chci všem hrozně moc poděkovat a vážím si důvěr těchto voličů. Chci slíbit, že jejich důvěru nezklamu při dalších volbách, které nás čekají. Opravdu, vážení voliči velmi mne Váš preferenční hlas potěšil a je to pro mne velká čest, nejen zavazující, ale i povzbuzení do další práce pro obyčejné lidi v České republice v rámci KSČM.

Váš kandidát

Mgr. Bc. Bc. Ivo Látal