Představujeme vám: Luboše Petříčka

22.02.2021

Ačkoliv Luboš Petříček není členem Obvodního výboru KSČM na Praze 10, ale na Praze 5, rádi bychom vám ho představili jako jednoho z nejpracovitějších a nejzodpovědnějších mladých soudruhů, které v Praze máme.  

Luboš vystudoval Střední průmyslovou školu potravinářských technologií, obor Potravinářská technologie a biotechnologie. V roce 2013 zakončeno absolutoriem a získáním titulu DiS. Od roku 2013 je zaměstnán v pivovaru na pozici operátor stáčecí linky, biochemik, multifunkční velínář, multifunkční operátor senior. Žije v Praze, je ženatý a má dvě děti. V současné době je na rodičovské dovolené. Od roku 2014 je členem výboru základní organizace Nezávislého odborového svazu pracovníků potravinářského průmyslu v pivovaru ve Velkých Popovicích. Od roku 2016 je členem výkonného výboru spolku Makču Pikču - Zelený kopec z.s.

Do KSČM vstoupil Luboš v listopadu 2013. O rok později byl za KSČM zvolen zastupitelem městské části Praha 13. V listopadu 2018 byl zvolen předsedou ZO KSČM na Praze 13. V současné době je také předsedou Komise mládeže KV KSČM Praha, členem VV KV KSČM Praha a místopředsedou KV KSČM Praha.

A jak Luboš sám hodnotí uplynulý rok své stranické činnosti?