Stát musí dbát o své obyvatele

30.04.2022

Je hrozné, že podle odhadů různých ekonomů do pásma chudoby může spadnout až 30 % občanů, tedy více než 3 miliony občanů, na které vládní papaláši úplně kašlou. Vládní politika táhne ke dnu.

Jak je možné, že praktiky zejména velkých obchodních řetězců jsou vůči českým občanům nechutné. Nejenže mají vysoké marže, ale dokonce jsou v průměru vyšší než třeba v Německu, kde je kupní síla obyvatel mnohem vyšší. Takže tyto zahraniční společnosti si z nás dělají pokladničky.

Bylo by fajn, kdybychom se někdy dočkali i v ČR, že budeme mít představitele státu, který dbá o své obyvatele.

Další příklad.

Maďaři tankují benzín v přepočtu na naše za 31,34 za litr. Maďarsko jakékoliv sankce týkající se ruské ropy a plynu nepodpoří.

Zastavení dodávek ropy a plnu z Ruska nedonutí Moskvu ukončit válku na Ukrajině. K tomu je nutné vytvořit komplexní podmínky.

Chtějí-li ale zastavit válku, měli podobné výzvy adresovat Zelenskému, který se sám prořekl, že je ve válce už od roku 2014, a všem, kteří roztáčejí spirálu zbrojení!

Už starověký aténský dramatik Aischilos v 6. a 5. století před naším letopočtem prohlásil, že "první obětí každé války je pravda". Vláda se nám snaží vnutit narativ, že dezinformace jsou záležitostí pouze Ruska nebo Číny.

Odkaz na aktuální video naleznete zde: https://www.youtube.com/watch?v=_yhKn6Io4sk

Všem, kdo jste nestihli Kateřiny Konečné vystoupení na CNN Prima News, tak zde si můžete přehrát sestřih toho nejdůležitějšího: https://fb.watch/cBldaVPGpg/

Natočila pro Vás rovněž speciální video týkající se (nejen) Ukrajiny plné otázek a odpovědí podložených fakty: https://www.youtube.com/watch?v=PIy8Pjnq154

Připojujeme rovněž odkaz na rozhovor pro Parlamentní listy jako zdroje pro náš výběr:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Zneuzivaji-obcany-Nechutne-3-miliony-lidi-v-ohrozeni-Konecna-vidi-co-se-vali-na-chudsi-vrstvy-699978